XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
                                     Rozstawienie do rundy 10
         Imię        Nazwisko                     Stolik     Imię        Nazwisko
          Grzegorz   Koczkodon                    1           Dariusz    Kosz
          Krzysztof  Obremski                     2           Mariusz    Skrobosz
          Andrzej    Rechowicz                    3           Grzegorz   Kwiecień
          Przemysła  Herdzina                     4           Tomasz     Ciejka
          Krzysztof  Mówka                        5           Kazimierz. Merklejn
          Sławomir   Piotrowski                   6           Bartosz    Morawski
          Janusz     Krupiński                    7           Karol      Wyrębkiewicz
          Tomasz     Zwoliński                    8           Jerzy      Luter
          Weronika   Rudnicka                     9           Michał     Gawroński
          Jan        Kozłowski                    10          Mateusz    Borsuk
          Dawid      Pikul                        11          Justyna    Górka
          Rafał      Lenartowski                  12          Irena      Sołdan
          Stanisław  Rydzik                       13          Dariusz    Puton
          Agata      Kuć                          14          Rafał      Dąbrowski
          Barbara    Łukaszewicz                  15          Beata      Wiączkowska
          Małgorzata Szczygieł                    16          Łukasz     Bobowski
          Marek      Róziecki                     17          Dorota     Ziembowicz
          Agnieszka  Krupka                       18          Krzysztof  Sporczyk
          Teresa     Zalewska                     19          Michał     Kolaj
          Justyna    Wiśniewska                   20          Piotr      Wierzchowski
          Urszula    Solarska                     21          Jerzy      Matyasik
          Rafał      Wesołowski                   22          Zbigniew   Wietecki
          Leokadia   Litwinowicz                  23          Ireneusz   Kurzok
          Wojciech   Gołęcki                      24          Wojciech   Kwaśniak
          Ryszard    Korpalski                    25          Kamil      Górka
          Paweł      Kowalski                     26          Robert     Wagner
          Łukasz     Sornek                       27          Leszek     Kacprzyk
          Grzegorz   Wiączkowski                  28          Tomasz     Siwiński
          Andrzej    Kwiatkowski                  29          Krzysztof  Leśniak
          Lucyna     Korga                        30          Piotr      Broda
          Jakub      Kraj                         31          Jacek      Pietruszka
          Joanna     Brychcy                      32          Robert     Kurdziel
          Joanna     Ostrowska                    33          Andrzej    Stolot
          Natalia    Kosiba                       34          Michał     Wodecki
          Rafał      Stachowski                   35          Leszek     Stecuła
          Danuta     Wodecka                      36          Katarzyna  Bogusławska
          Edward     Smołka                       37          Paulina    Naplocha