XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
                                  Rozstawienie do rundy 12
         Imię        Nazwisko                     Stolik     Imię        Nazwisko
          Krzysztof  Obremski                     1           Dariusz    Kosz
          Grzegorz   Kwiecień                     2           Kazimierz. Merklejn
          Bartosz    Morawski                     3           Mariusz    Skrobosz
          Michał     Gawroński                    4           Jan        Kozłowski
          Tomasz     Ciejka                       5           Dawid      Pikul
          Rafał      Dąbrowski                    6           Andrzej    Rechowicz
          Irena      Sołdan                       7           Karol      Wyrębkiewicz
          Grzegorz   Koczkodon                    8           Tomasz     Zwoliński
          Sławomir   Piotrowski                   9           Przemysła  Herdzina
          Wojciech   Gołęcki                      10          Janusz     Krupiński
          Mateusz    Borsuk                       11          Paweł      Kowalski
          Łukasz     Bobowski                     12          Beata      Wiączkowska
          Marek      Róziecki                     13          Stanisław  Rydzik
          Krzysztof  Mówka                        14          Agnieszka  Krupka
          Krzysztof  Sporczyk                     15          Jerzy      Matyasik
          Leokadia   Litwinowicz                  16          Piotr      Wierzchowski
          Teresa     Zalewska                     17          Jerzy      Luter
          Ireneusz   Kurzok                       18          Rafał      Wesołowski
          Kamil      Górka                        19          Weronika   Rudnicka
          Leszek     Kacprzyk                     20          Justyna    Górka
          Grzegorz   Wiączkowski                  21          Krzysztof  Leśniak
          Dariusz    Puton                        22          Barbara    Łukaszewicz
          Joanna     Ostrowska                    23          Agata      Kuć
          Małgorzata Szczygieł                    24          Lucyna     Korga
          Leszek     Stecuła                      25          Michał     Kolaj
          Zbigniew   Wietecki                     26          Ryszard    Korpalski
          Łukasz     Sornek                       27          Robert     Wagner
          Rafał      Lenartowski                  28          Andrzej    Kwiatkowski
          Dorota     Ziembowicz                   29          Jacek      Pietruszka
          Urszula    Solarska                     30          Joanna     Brychcy
          Wojciech   Kwaśniak                     31          Justyna    Wiśniewska
          Tomasz     Siwiński                     32          Natalia    Kosiba
          Michał     Wodecki                      33          Jakub      Kraj
          Robert     Kurdziel                     34          Piotr      Broda
          Danuta     Wodecka                      35          Edward     Smołka
          Andrzej    Stolot                       36          Rafał      Stachowski
          Katarzyna  Bogusławska                  37          Paulina    Naplocha