XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
                                         Rozstawienie do rundy 7
         Imię        Nazwisko                     Stolik     Imię        Nazwisko
          Mariusz    Skrobosz                     1           Janusz     Krupiński
          Irena      Sołdan                       2           Dariusz    Kosz
          Jan        Kozłowski                    3           Kazimierz. Merklejn
          Andrzej    Rechowicz                    4           Tomasz     Ciejka
          Mateusz    Borsuk                       5           Tomasz     Zwoliński
          Dariusz    Puton                        6           Rafał      Dąbrowski
          Barbara    Łukaszewicz                  7           Grzegorz   Koczkodon
          Michał     Gawroński                    8           Urszula    Solarska
          Marek      Róziecki                     9           Grzegorz   Kwiecień
          Dawid      Pikul                        10          Dorota     Stachowska
          Kamil      Górka                        11          Karol      Wyrębkiewicz
          Krzysztof  Obremski                     12          Weronika   Rudnicka
          Leszek     Kacprzyk                     13          Agnieszka  Krupka
          Przemysła  Herdzina                     14          Paweł      Kowalski
          Grzegorz   Wiączkowski                  15          Stanisław  Rydzik
          Łukasz     Sornek                       16          Bartosz    Morawski
          Rafał      Lenartowski                  17          Agata      Kuć
          Piotr      Wierzchowski                 18          Ryszard    Korpalski
          Artur      Irzyk                        19          Krzysztof  Sporczyk
          Joanna     Brychcy                      20          Rafał      Wesołowski
          Beata      Wiączkowska                  21          Zbigniew   Wietecki
          Dorota     Ziembowicz                   22          Jerzy      Luter
          Krzysztof  Mówka                        23          Tomasz     Siwiński
          Justyna    Górka                        24          Jerzy      Matyasik
          Sławomir   Piotrowski                   25          Rafał      Stachowski
          Małgorzata Szczygieł                    26          Zygmunt    Skwarek
          Andrzej    Kwiatkowski                  27          Leokadia   Litwinowicz
          Justyna    Wiśniewska                   28          Krzysztof  Leśniak
          Bartosz    Orłowski                     29          Łukasz     Bobowski
          Teresa     Zalewska                     30          Lucyna     Korga
          Michał     Kolaj                        31          Robert     Kurdziel
          Jacek      Pietruszka                   32          Piotr      Broda
          Ireneusz   Kurzok                       33          Danuta     Wodecka
          Wojciech   Gołęcki                      34          Natalia    Kosiba
          Leszek     Stecuła                      35          Michał     Wodecki
          Robert     Wagner                       36          Joanna     Ostrowska
          Jakub      Kraj                         37          Katarzyna  Bogusławska
          Paulina    Naplocha                     38          Andrzej    Stolot
          Edward     Smołka                       39          Anna       Kurpiel