XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
                                   Rozstawienie do rundy 8
         Imię        Nazwisko                     Stolik     Imię        Nazwisko
          Mariusz    Skrobosz                     1           Mateusz    Borsuk
          Tomasz     Ciejka                       2           Dariusz    Kosz
          Grzegorz   Koczkodon                    3           Kazimierz. Merklejn
          Andrzej    Rechowicz                    4           Dariusz    Puton
          Michał     Gawroński                    5           Przemysła  Herdzina
          Janusz     Krupiński                    6           Irena      Sołdan
          Tomasz     Zwoliński                    7           Krzysztof  Obremski
          Karol      Wyrębkiewicz                 8           Jan        Kozłowski
          Grzegorz   Kwiecień                     9           Rafał      Dąbrowski
          Agnieszka  Krupka                       10          Dawid      Pikul
          Grzegorz   Wiączkowski                  11          Sławomir   Piotrowski
          Bartosz    Morawski                     12          Urszula    Solarska
          Jerzy      Luter                        13          Marek      Róziecki
          Rafał      Wesołowski                   14          Beata      Wiączkowska
          Barbara    Łukaszewicz                  15          Weronika   Rudnicka
          Rafał      Lenartowski                  16          Kamil      Górka
          Piotr      Wierzchowski                 17          Leszek     Kacprzyk
          Justyna    Górka                        18          Małgorzata Szczygieł
          Paweł      Kowalski                     19          Krzysztof  Mówka
          Krzysztof  Leśniak                      20          Teresa     Zalewska
          Wojciech   Kwaśniak                     21          Dorota     Ziembowicz
          Krzysztof  Sporczyk                     22          Joanna     Brychcy
          Łukasz     Bobowski                     23          Łukasz     Sornek
          Agata      Kuć                          24          Leszek     Stecuła
          Zbigniew   Wietecki                     25          Ireneusz   Kurzok
          Piotr      Broda                        26          Leokadia   Litwinowicz
          Jerzy      Matyasik                     27          Tomasz     Siwiński
          Rafał      Stachowski                   28          Michał     Kolaj
          Stanisław  Rydzik                       29          Wojciech   Gołęcki
          Ryszard    Korpalski                    30          Andrzej    Kwiatkowski
          Lucyna     Korga                        31          Robert     Kurdziel
          Danuta     Wodecka                      32          Jacek      Pietruszka
          Joanna     Ostrowska                    33          Jakub      Kraj
          Natalia    Kosiba                       34          Andrzej    Stolot
          Michał     Wodecki                      35          Justyna    Wiśniewska
          Robert     Wagner                       36          Edward     Smołka
          Katarzyna  Bogusławska                  37          Paulina    Naplocha