XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
                                       Rozstawienie do rundy 9
         Imię        Nazwisko                     Stolik     Imię        Nazwisko
          Dariusz    Kosz                         1           Mariusz    Skrobosz
          Kazimierz. Merklejn                     2           Krzysztof  Obremski
          Dawid      Pikul                        3           Andrzej    Rechowicz
          Grzegorz   Kwiecień                     4           Michał     Gawroński
          Mateusz    Borsuk                       5           Grzegorz   Koczkodon
          Tomasz     Ciejka                       6           Jan        Kozłowski
          Bartosz    Morawski                     7           Janusz     Krupiński
          Piotr      Wierzchowski                 8           Tomasz     Zwoliński
          Irena      Sołdan                       9           Krzysztof  Mówka
          Sławomir   Piotrowski                   10          Dariusz    Puton
          Beata      Wiączkowska                  11          Jerzy      Luter
          Karol      Wyrębkiewicz                 12          Krzysztof  Leśniak
          Rafał      Dąbrowski                    13          Weronika   Rudnicka
          Kamil      Górka                        14          Przemysła  Herdzina
          Justyna    Górka                        15          Agnieszka  Krupka
          Leokadia   Litwinowicz                  16          Grzegorz   Wiączkowski
          Rafał      Wesołowski                   17          Rafał      Lenartowski
          Jerzy      Matyasik                     18          Barbara    Łukaszewicz
          Urszula    Solarska                     19          Marek      Róziecki
          Michał     Kolaj                        20          Ryszard    Korpalski
          Zbigniew   Wietecki                     21          Łukasz     Bobowski
          Wojciech   Gołęcki                      22          Małgorzata Szczygieł
          Leszek     Kacprzyk                     23          Dorota     Ziembowicz
          Agata      Kuć                          24          Paweł      Kowalski
          Krzysztof  Sporczyk                     25          Stanisław  Rydzik
          Jacek      Pietruszka                   26          Robert     Wagner
          Łukasz     Sornek                       27          Joanna     Brychcy
          Piotr      Broda                        28          Justyna    Wiśniewska
          Robert     Kurdziel                     29          Ireneusz   Kurzok
          Tomasz     Siwiński                     30          Natalia    Kosiba
          Jakub      Kraj                         31          Teresa     Zalewska
          Wojciech   Kwaśniak                     32          Rafał      Stachowski
          Andrzej    Kwiatkowski                  33          Leszek     Stecuła
          Edward     Smołka                       34          Lucyna     Korga
          Katarzyna  Bogusławska                  35          Joanna     Ostrowska
          Andrzej    Stolot                       36          Danuta     Wodecka
          Paulina    Naplocha                     37          Michał     Wodecki